Ústecký krajský fotbalový svaz
Zimní liga starších žáků 2019
Zimní turnaj organizovaný ÚKFS pro týmy starších žáků jako dlouhodobá souěž se skupinovou fází
a nadstavbou o konečné umístění

Zimní liga starších žáků 2019

Rozdělení do skupin

Skupina A (hřiště UMT Varnsdorf, UMT Děčín, UMT Ústí nad Labem):
1. FK Varnsdorf (pavel.hradisky@seznam.cz)
2. FK Junior Děčín (sadecky3@seznam.cz)
3. FK Litoměřicko A (mladez@fklitomericko.cz)
4. FK Ústí nad Labem (o.klic@fkusti.cz)


Skupina B (hřiště UMT Lovosice, UMT Roudnice
1.  TJ Krupka (info@stastný-rybar.com)
2. ASK Lovosice (filip.prosek@seznam.cz)
3. SK Roudnice nad Labem (david.lisec@seznam.cz)
4. Sokol Košťany (fotbal.kostany@seznam.cz)
5. FK Litoměřicko B (mladez@fklitomericko.cz)


Skupina C (hřiště UMT Most, UMT Chomutov, UMT Ervěnice/Jirkov)
1. Mostecký FK (ota.hertl@seznam.cz)
2. Junior Chomutov (spicarm@seznam.cz)
3. FK Dobroměřice/Postoloprty (fkpostoloprty@seznam.cz)
4. TJ Krásný Dvůr (mezera79@seznam.cz)
5. SK Ervěnice/Jirkov (annahausdorfova@seznam.cz)



Termíny Skupiny A
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. kolo: 1. - 2.12.2018
FK Varnsdorf - Junior Děčín
FK Ústí n/L - FK Litoměricko A

2. kolo: 12. - 13.1.2019
Junior Děčín - Litoměřicko A
FK Varnsdorf - FK Ústí n/L

3. kolo: 26. - 27.1.2019
​FK Ústí n/L - Junior Děčín
FK Varnsdorf - FK Litoměřicko A

Další možné termíny:
v ostatních zimních víkendech
Termíny Skupiny B
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. zápasový den: 1. - 2.12.2018
ASK Lovosice - FK Litomšřicko B
SK Roudnice - Sokol Košťany

2. zápasový den: 12. - 13.1.2019
TJ Krupka - ASK Lovosice
SK Roudnice - FK Litoměřicko B
3. zápasový: 26. - 27.1.2019
SK Roudnice - TJ Krupka
Sokol Košťany - FK Litoměřicko B

4. zápasový den: 2. - 3.2.2019
TJ Krupka - Sokol Košťany
ASK Lovosice - SK Roudnice

5. zápasový den: 9. - 10.2.2019
​ASK Lovosice - Sokol Košťany
TJ Krupka - Litoměřicko B

Další možné termíny:
v ostatních zimních víkendech
Termíny Skupiny C
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. zápasový den: 1. - 2.12.2018
Junior Chomutov - SK Ervěnice
Postoloprty/Dobroměřice - Krásný Dvůr

2. zápasový den: 12.-13.1.2019
SK Ervěnice - Postoloprty/Dobroměřice
Mostecký FK - Junior Chomutov

3. zápasový den: 26. - 27.1.2019
Postoloprty/Dobroměřice - Mostecký FK
SK Ervěnice - TJ Krásný Dvůr

4. zápasový den: 2. - 3.2.2019
Mostecký FK - TJ Krásný Dvůr
Junior Chomutov - Postoloprty/Dobroměř.

5. zápasový den: 9. - 10.2.2019
Junior Chomutov - Krásný Dvůr
SK Ervěnice - Mostecký FK

Další možné termíny:
v ostatních zimních víkendech
Finálová skupina (týmy z prvních míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019
Skupina o umístění (týmy z druhých míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019

Skupina útechy (týmy z třetích míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019

Organizační informace (výtah z propozic)
Hraje se na hřištích s UMT zúčastněných klubů tak, aby v každé skupině bylo alespoň 1 hřiště s UMT. Kluby hradí startovné ve výši 1.500 Kč formou automatické sběrné faktury. Kluby organizující zápasy na svém hřišti s UMT obdrží příspěvek za pronájem tohoto hřiště s UMT.

V turnaji zimní ligy mladší dorostu mohou startovat hráči narození v letech 2004 a 2005, dále pak 2006 a 2007.

Ve skupinách rozhoduje větší počet získaných bodů > vzájemné utkání > skóre > větší počet vstřelených branek


Důležité termíny:
do úterý 20.11.2018: zaslat termínové úpravy dle dohody soupeřů na (E: steffi.j@seznam.cz), následně budou termíny potvrzeny
do neděle 25.11.2018: zaslat soupisku hráčů na E: steffi.j@seznam.cz)


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337
Miloš Vitner, sekretář ÚKFS, E: ukfs@ukfs.cz, T: 739 681 861