Ústecký krajský fotbalový svaz
Zimní liga starších žáků 2019
Zimní turnaj organizovaný ÚKFS pro týmy starších žáků jako dlouhodobá souěž se skupinovou fází
a nadstavbou o konečné umístění

Zimní liga starších žáků 2019

Rozdělení do skupin

Skupina A (hřiště UMT Varnsdorf, UMT Děčín, UMT Ústí nad Labem):
1. FK Varnsdorf (pavel.hradisky@seznam.cz)
2. FK Junior Děčín (sadecky3@seznam.cz)
3. FK Litoměřicko A (mladez@fklitomericko.cz)
4. FK Ústí nad Labem (o.klic@fkusti.cz)


Skupina B (hřiště UMT Lovosice, UMT Roudnice
1.  TJ Krupka (info@stastný-rybar.com)
2. ASK Lovosice (filip.prosek@seznam.cz)
3. SK Roudnice nad Labem (david.lisec@seznam.cz)
4. Sokol Košťany (fotbal.kostany@seznam.cz)
5. FK Litoměřicko B (mladez@fklitomericko.cz)


Skupina C (hřiště UMT Most, UMT Chomutov, UMT Ervěnice/Jirkov)
1. Mostecký FK (ota.hertl@seznam.cz)
2. Junior Chomutov (spicarm@seznam.cz)
3. FK Dobroměřice/Postoloprty (fkpostoloprty@seznam.cz)
4. SK Ervěnice/Jirkov (annahausdorfova@seznam.cz)



Termíny Skupiny A
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. kolo:
FK Varnsdorf - Junior Děčín 2:0
(SO 17.11., 10:00, UMT Varnsdorf)
FK Ústí n/L - FK Litoměřicko A 4:2
(SO 8.12., 13:00, UMT Ústí)

2. kolo:
Junior Děčín - Litoměřicko A 0:2
(NE 3.2., 10:00, UMT Děčín)
FK Varnsdorf - FK Ústí n/L 0:3
(SO 19.1., 10:00, UMT Varnsdorf)

3. kolo: 
​FK Ústí n/L - Junior Děčín 7:1
(NE 10.2., 10:00, UMT Ústí)
FK Varnsdorf - FK Litoměřicko A 1:1
(SO 26.1., 14:30, UMT Varnsdorf)

Tabulka
1. FK Ústí n/L, skóre 14:3, 9 bodů
2. Litoměřicko A, skóre 5:5, 4 body
3. FK Varnsdorf, skóre 3:4, 4 body
4. Junior Děčín, skóre 1:11, 4 body


Termíny Skupiny B
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. zápasový den: 
ASK Lovosice - FK Litoměřicko B 7:6
(SO 1.12., 13:00, UMT Lovosice)
SK Roudnice - Sokol Košťany 2:3
(SO 8.12., 10:30, UMT Roudnice)

2. zápasový den:
TJ Krupka - ASK Lovosice 12:0
(SO 12.1., 12:00, UMT Krupka)
SK Roudnice - FK Litoměřicko B
(ÚT 15.1., 16:30, UMT Roudnice)
3. zápasový: 
SK Roudnice - TJ Krupka 7:6
(SO 26.1., 10:30, UMT Roudnice)
Sokol Košťany - FK Litoměřicko B 8:0

4. zápasový den:
TJ Krupka - Sokol Košťany 1:5
(NE 3.2., 10:30, UMT Krupka)
ASK Lovosice - SK Roudnice 0:17
(ST 23.1., 17:00, UMT Lovosice)

5. zápasový den:
​ASK Lovosice - Sokol Košťany 2:10
(NE, 10.2., 11:00, UMT Lovosice)
TJ Krupka - Litoměřicko B 16:0
(NE, 10.2., 10:30, UMT Krupka)

Tabulka
1. Sokol Košťany, skóre 26:5, 12 bodů
2. Roudnice nad Labem, skóre 38:9, 12 b
3. TJ Krupka, skóre 35:12, 6 bodů
4. ASK Lovosice, skóre 9:45, 3 body
5. FK Litoměřicko B, skóre 6:43, 0 bodů
Termíny Skupiny C
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. zápasový den: 
Junior Chomutov - SK Ervěnice 13:0
(SO 1.12., 12:30, UMT Monika)
Postoloprty/Dobrom. - Mostecký FK 0:0
(SO 19.1., 10:00, UMT Postoloprty)

2. zápasový den: 
SK Ervěnice - Postoloprty/Dobrom. 7:1
(SO 12.1., 13:00, UMT Jirkov)
Mostecký FK - Junior Chomutov 0:9
(NE 3.2., 10:00, UMT Most, FSJM)

3. zápasový den: 
Junior Chomutov - Postoloprty/Dobr. 5:0
(SO 26.1., 15:00, UMT Monika)
SK Ervěnice - Mostecký FK 6:3
(SO 9.2., 15:00, UMT Jirkov)

Tabulka:
1. Junior Chomutov, skóre 27:0, 9 bodů
2. SK Ervěnice-Jirkov, skóre 13:17, 6 bodů
3. 3. Postoloprty-Dobroměřice,  1:12, 1 bod
4. Mostecký FK, skóre 3:15, 1 bod

Finálová skupina
(týmy z prvních míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

So 2.3., 16:30, Ústí n/L - UMT
FK Ústí n/L - Sokol Košťany
So 2.3., 13:00, Chomutov-UMT
Chomutov - FK Ústí n/L
16.3./17.3.2019
Chomutov - Košťany

Bronzová skupina
(týmy z druhých míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

Ne 3.3., 15:45, Roudnice - UMT
SK Roudnice - Litoměřicko A
Ne 10.3., 12:00, Jirkov - UMT
SK Ervěnice - Litoměřicko A
Ne 17.3., 16:45, Roudnice-UMT
SK Roudnice - SK Ervěnice

Skupina o umístění
(týmy z třetích míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

2.3./3.3.2019
FK Varnsdorf - TJ Krupka
9.3./10.3.2019
Postoloprty - Varnsdorf
16.3./17.3.2019
TJ Krupka - Postoloprty
Skupina útěchy
(týmy z prvních míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

Ne 3.3., 11:00, Děčín - UMT
Junior Děčín - Litoměřicko B
Ne 10.3., 15:00, Děčín-UMT
Junior Děčín - ASK Lovosice
9.3./10.3.2019
Mostecký FK - Litoměřicko B
Ne 10.3., 11:00 -Most UMT-JM
Mostecký FK - Junior Děčín
Ne 24.2., 12:00, Lovosice
ASK Lovosice - Mostecký FK 2:3
Organizační informace (výtah z propozic)
Hraje se na hřištích s UMT zúčastněných klubů tak, aby v každé skupině bylo alespoň 1 hřiště s UMT. Kluby hradí startovné ve výši 1.500 Kč formou automatické sběrné faktury. Kluby organizující zápasy na svém hřišti s UMT obdrží příspěvek za pronájem tohoto hřiště s UMT.

V turnaji zimní ligy mladší dorostu mohou startovat hráči narození v letech 2004 a 2005, dále pak 2006 a 2007.

Ve skupinách rozhoduje větší počet získaných bodů > vzájemné utkání > skóre > větší počet vstřelených branek


Důležité termíny:
do úterý 20.11.2018: zaslat termínové úpravy dle dohody soupeřů na (E: steffi.j@seznam.cz), následně budou termíny potvrzeny
do neděle 25.11.2018: zaslat soupisku hráčů na E: steffi.j@seznam.cz)


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337
Miloš Vitner, sekretář ÚKFS, E: ukfs@ukfs.cz, T: 739 681 861