Ústecký krajský fotbalový svaz
Zimní liga mladšího dorostu 2019
Zimní turnaj organizovaný ÚKFS pro týmy mladších dorostů s možností omezeného startu starších hráčů

Zimní liga mladšího dorostu 2019

Rozdělení do skupin

Skupina A (hřiště UMT Neštěmice):
1. Jiskra Velké Březno (rezac.d@seznam.cz)
2. FK ČL Neštěmice (fkclnestemice@seznam.cz)
3. FK Malšovice (sefcikl@seznam.cz
4. TJ Chlumec (zdenek.pick@scvk.cz)

Skupina B (hřiště UMT Krupka a UMT Lovosice):
1. TJ Krupka (info@stastny-rybar.com)
2. TJ Proboštov (masek@edisonka.cz)
3. ASK Lovosice (roman.podrazil@gmail.com)
4. Sokol Košťany (fotbal.kostany@seznam.cz)

Skupina C (hřiště UMT Chomutov, UMT Most, UMT Ervěnice-Jirkov)
1. FC Chomutov (jan@skypala.cz)
2. Mostecký FK (ota.hertl@seznam.cz)
3. SK Ervěnice-Jirkov (vaclavnahlovsky@seznam.cz)
4. SK Strupčice (ou.strupcice@volny.cz)


Termíny Skupiny A
pro termíny je závazný systém IS-FOTBAL

1. kolo: 1. - 2.12.2018
Jiskra Velké Břeno - TJ Chlumec
FK ČL Neštěmice - FK Malšovice

2. kolo: 12. - 13.1.2019
FK ČL Neštěmice - Jiskra Velké Březno
FK Malšovice - TJ Chlumec

3. kolo: 19. - 20.1.2019
FK ČL Neštěmice - TJ Chlumec
Jiskra Velké Březno - FK Malšovice

Další možné termíny:
v ostatních zimních víkendech
Termíny Skupiny B
pro termíny je závazný systém IS-FOTBAL

1. kolo: 1. - 2.12.2018
TJ Krupka - Sokol Košťany
ASK Lovosice - TJ Proboštov

2. kolo: 12. - 13.1.2019
TJ Krupka - TJ Proboštov
ASK Lovosice - Sokol Košťany

3. kolo: 19. - 20.1.2019
FK ČL Neštěmice - TJ Krupka
TJ Proboštov - Sokol Košťany

Další možné termíny:
v ostatních zimních víkendech
Termíny Skupiny C
pro termíny je závazný systém IS-FOTBAL

1. kolo: 1. - 2.12.2018
SK Ervěnice/Jirkov - FC Chomutov
Mostecký FK - SK Strupčice

2. kolo: 12. - 13.1.2019
FC Chomutov - SK Strupčice
SK Ervěnice/Jirkov - Mostecký FK

3. kolo: 19. - 20.1.2019
SK Ervěnice/Jirkov - SK Strupčice
Mostecký FK - FC Chomutov

Další možné termíny:
v ostatních zimních víkendech
Finálová skupina (týmy z prvních míst)
pro termíny je závazny systém IS-FOTBAL

a) 2.-.3.2.2019
b) 9.-10.2.2019
c) 16.-17.2.2019
Skupina o umístění (týmy z druhých míst)
pro termíny je závazny systém IS-FOTBAL

a) 2.-.3.2.2019
b) 9.-10.2.2019
c) 16.-17.2.2019
Skupina útěchy (týmy z třetích míst)
pro termíny je závazny systém IS-FOTBAL

a) 2.-.3.2.2019
b) 9.-10.2.2019
c) 16.-17.2.2019
Organizační informace (výtah z propozic)
Hraje se na hřištích s UMT zúčastněných klubů tak, aby v každé skupině bylo alespoň 1 hřiště s UMT. Kluby hradí startovné ve výši 1.500 Kč formou automatické sběrné faktury. Kluby organizující zápasy na svém hřišti s UMT obdrží příspěvek za pronájem tohoto hřiště s UMT.

V turnaji zimní ligy mladší dorostu mohou startovat hráči narození v letech 2002 a 2003, dále pak 2004 a s omezením i hráči ročníku  2001.

Ve skupinách rozhoduje větší počet získaných bodů > vzájemné utkání > skóre > větší počet vstřelených branek


Důležité termíny:
do úterý 20.11.2018: zaslat termínové úpravy dle dohody soupeřů na (E: steffi.j@seznam.cz), následně budou termíny potvrzeny


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337
Miloš Vitner, sekretář ÚKFS, E: ukfs@ukfs.cz, T: 739 681 861