Ústecký krajský fotbalový svaz
Zimní liga mladšího dorostu 2019
Zimní turnaj organizovaný ÚKFS pro týmy mladších dorostů s možností omezeného startu starších hráčů

Zimní liga mladšího dorostu 2019

Rozdělení do skupin

Skupina A (hřiště UMT Neštěmice):
1. Jiskra Velké Březno (rezac.d@seznam.cz)
2. FK ČL Neštěmice (fkclnestemice@seznam.cz)
3. FK Malšovice (sefcikl@seznam.cz)
4. 1FC Dubí

Skupina B (hřiště UMT Krupka a UMT Lovosice):
1. TJ Krupka (info@stastny-rybar.com)
2. TJ Proboštov (masek@edisonka.cz)
3. ASK Lovosice (roman.podrazil@gmail.com)
4. Sokol Košťany (fotbal.kostany@seznam.cz)

Skupina C (hřiště UMT Chomutov, UMT Most, UMT Ervěnice-Jirkov)
1. FC Chomutov (jan@skypala.cz)
2. Mostecký FK (ota.hertl@seznam.cz)
3. SK Ervěnice-Jirkov (vaclavnahlovsky@seznam.cz)
4. SK Strupčice (ou.strupcice@volny.cz)


Termíny Skupiny A
pro termíny je závazný systém IS-FOTBAL

1. kolo: 
Jiskra Velké Břeno - 1FC Dubí 9:0
(20.1., 10:00, Střekov-UMT)
FK ČL Neštěmice - FK Malšovice 1:2
(ST 16.1., 18:00, UMT Neštěmice)

2. kolo:
FK ČL Neštěmice - Jiskra Velké Březno 1:2
(NE 13.1., 10:00, UMT Neštěmice)
FK Malšovice - 1FC Dubí 8:1
(13.1., 11:00, Děčín-UMT)

3. kolo:
FK ČL Neštěmice - 1FC Dubí 4:2
(31.1., 17:00, Neštěmice-UMT)
Jiskra Velké Březno - FK Malšovice 4:3
(NE 27.1., 10:00, UMT Střekov-Kam. Vrch)

Tabulka
1. Jiskra Velké Březno, skóre 15:4, 9 bodů
2. FK Malšovice, Skóre 13:6, 6 bodů
3. FK ČL Neštěmice, skóre 6:6, 3 body
4. 1FC Dubí, skóre 3:21, 0 bodů

Termíny Skupiny B
pro termíny je závazný systém IS-FOTBAL

1. kolo: 1. - 2.12.2018
TJ Krupka - Sokol Košťany 6:5
(SO 1.12., 10:30, UMT Krupka)
ASK Lovosice - TJ Proboštov 1:5
(SO 1.12., 11:00, UMT Lovosice)

2. kolo: 12. - 13.1.2019
TJ Krupka - TJ Proboštov 2:4
(SO 12.1., 10:00, UMT Krupka)
ASK Lovosice - Sokol Košťany 8:3
(SO 12.1., 11:00, UMT Lovosice)

3. kolo: 19. - 20.1.2019
TJ Krupka - ASK Lovosice 3:4
(NE 20.1., 11:00, UMT Krupka)
TJ Proboštov - Sokol Košťany 6:4
(SO 19.1., 10:00, UMT Srbice)

Tabulka
1. Proboštov, skóre 15:7, 9 bodů
2. ASK Lovosice, skóre 13:11, 6 bodů
3. TJ Krupka, skóre 11:13, 3 body
4. Sokol Košťany, skóre 12:20, 0 bodů

Termíny Skupiny C
pro termíny je závazný systém IS-FOTBAL

1. kolo:
SK Ervěnice/Jirkov - FC Chomutov 5:2
(SO 8.12., 10:00, UMT Jirkov)
Mostecký FK - SK Strupčice 4:2
(ÚT 15.1., 17:00, UMT Velebudice)

2. kolo:
FC Chomutov - SK Strupčice 3:5
(SO 26.1., 13:00, UMT Monika)
SK Ervěnice/Jirkov - Mostecký FK 5:2
(NE 13.1., 10:00, UMT Jirkov)

3. kolo:
SK Ervěnice/Jirkov - SK Strupčice 3:2
(SO 19.1., 10:00, UMT Jirkov)
Mostecký FK - FC Chomutov 1:2
(SO 19.1., 10:00, UMT Most, FSJM)

Tabulka
1. SK Ervěnice-Jirkov, skóre 13:6, 9 bodů
2. SK Strupčice, skóre 9:10, 3 body
3. Mostecký FK, skóre 7:9, 3 body
4. FC Chomutov, skóre 7:11, 3 body

Finálová skupina (týmy z prvních míst)
pro termíny je závazny systém IS-FOTBAL

Ne 10.2., 14:00, Střekov-UMT
Velké Březno - Proboštov 1:2
So 16.2., 18:00, Jirkov-UMT
SK Ervěnice - Velké Březno 2:4
So 23.2., 18:00, Jirkov-UMT
SK Ervěnice - Proboštov 5:2

Tabulka
1. SK Ervěnice, skóre 7:6, 3 body
2. Velké Březno, skóre 5:4, 3 body
3. TJ Proboštov, skóre 4:6, 3 body
Skupina o umístění (týmy z druhých míst)
pro termíny je závazny systém IS-FOTBAL

So 2.2., 14:00, Lovosice-UMT
ASK Lovosice - Mostecký FK 2:7
So 9.2., 11:00, Lovosice-UMT
ASK Lovosice - FK Malšovice 1:11
Ne 24.2., 11:00, Most - UMT JM
Mostecký FK - FK Malšovice 4:1

Tabulka:
1. Mostecký FK, skóre 11:3, 6 bodů
2. FK Malšovice, skóre 12:5, 3 body
3. ASK Lovosice, skóre 3:18, 0 bodů
Skupina útěchy (týmy z třetích míst)
pro termíny je závazny systém IS-FOTBAL

Termín
FC Chomutov - 1FC Dubí
Termín
Sokol Košťany - FC Chomutov
Termín
1FC Dubí - Sokol Košťany
Organizační informace (výtah z propozic)
Hraje se na hřištích s UMT zúčastněných klubů tak, aby v každé skupině bylo alespoň 1 hřiště s UMT. Kluby hradí startovné ve výši 1.500 Kč formou automatické sběrné faktury. Kluby organizující zápasy na svém hřišti s UMT obdrží příspěvek za pronájem tohoto hřiště s UMT.

V turnaji zimní ligy mladší dorostu mohou startovat hráči narození v letech 2002 a 2003, dále pak 2004 a s omezením i hráči ročníku  2001.

Ve skupinách rozhoduje větší počet získaných bodů > vzájemné utkání > skóre > větší počet vstřelených branek


Důležité termíny:
do úterý 20.11.2018: zaslat termínové úpravy dle dohody soupeřů na (E: steffi.j@seznam.cz), následně budou termíny potvrzeny


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337
Miloš Vitner, sekretář ÚKFS, E: ukfs@ukfs.cz, T: 739 681 861