Ústecký krajský fotbalový svaz
  1. Ve čtvrtek 7.3.2019 od 18:00 hodin proběhla řádná Valná hromada ÚKFS
    v aule vysoké školy UJEP v Ústí nad Labem

2. Jednoznačná vítězství předních klubů tabulky zahájily jarní část Krajského přeboru.
    ​Soutěže I.A třídy a I.B třídy zahájí o předposledním březnovém víkendu

3. Grassroots trenéři mládeže pomáhají okresním klubům

Fotbalová asociace České republiky reaguje na nepříznivý vývoj především v okresním fotbale, který zasáhl celoevropský trend úbytku týmů i hráčů.

Hlavní témata

​Více informací v článku

Ve čtvrtek 7.3.2019 proběhla Valná hromada ÚKFS. V prostorách ústecké univerzity UJEP byly delegátům předány zprávy o finanční situaci krajského svazu a schválena výroční zpráva o činnosti.

Krajský přebor zahájil jarní část
Lídr Louny deklasoval Modlany 6:1

O druhém březnovém víkendu byla rozehrána jarní část krajského přeboru dospělých. I.A třídy a I.B třídy zahájí dva týdny později. V úvodním jarním kole  jednoznačnými výsledky vyhrály kluby z popředí tabulky.

O pohár hejtmana Ústeckého kraje
Pohár starších a mladších žáků

Do neděle 10.3.2019 je termín přihlášek do soutěže Poháru SŽ a MŽ. Soutěž je povinná pro SŽ hrající krajský přebor a dobrovolná pro týmy z vyšších soutěží. Stejně tak je účast dobrovolná v kategorii MŽ