Ústecký krajský fotbalový svaz
Halová liga mladších žáků 2019
Série zimních halových turnajů, kde z kvalifikačních kol vzejdou týmy pro finálové turnaje

Halová liga mladších žáků 2019

Nasazení do kvalifikačních turnajů
Sobota 17.11.2018 - Hala Strupčice
kvalifikační turnaj 1a

1. SK Ervěnice/Jirkov
2. Sokol Košťany
3. TJ Dobříň
4. Dynamo Podlusky
5. Sokol Prackovice
6. Mostecký FK
Neděle 18.11.2018 - Hala Krupka
kvalifikační turnaj 1b

1. TJ Krupka
2. Junior Teplice
3. Hvězda Trnovany
4. Spartak Boletice
5. Baník Modlany
6. FK ČL Neštěmice
Los Turnaje v sobotu 17.11.2018 - Hala Strupčice

8:30 SK Ervěnice/Jirkov - Mostecký FK
8:50 Sokol Košťany - Sokol Prackovice
9:10 TJ Dobříň - Dynamo Podlusky
9:30 SK Ervěnice/Jirkov - Sokol Košťany
9:50 Sokol Prackovice - TJ Dobříň
10:10 Mostecký FK - Dynamo Podlusky
10:30 TJ Dobříň - SK Ervěnice/Jirkov
10:50 Sokol Košťany - Mostecký FK
11:10 Dynamo Podlusky - Sokol Prackovice
11:30 Sokol Košťany - TJ Dobříň
11:50 SK Ervěnice/Jirkov - Dynamo Podlusky
12:10 Mostecký FK - Sokol Prackovice
12:30 Dynamo Podlusky - Sokol Košťany
12:50 TJ Dobříň - Mostecký FK
13:10 Sokol Prackovice - SK Ervěnice/Jirkov
13:30 ukončení turnaje

Tabulka
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Los Turnaje v neděli 18.11.2018 - Hala Krupka

8:30 TJ Krupka - FK Neštěmice
8:50 Junior Teplice - Baník Modlany
9:10 Hvězda Trnovany - Spartak Boletice
9:30 TJ Krupka - Junior Teplice
9:50 Baník Modlany - Hvězda Trnovany
10:10 FK Neštěmice - Spartak Boletice
10:30 Hvězda Trnovany - TJ Krupka
10:50 Junior Teplice - FK Neštěmice
11:10 Spartak Boletice - Baník Modlany
11:30 Junior Teplice - Hvězda Trnovany
11:50 TJ Krupka - Spartak Boletice
12:10 FK Neštěmice - Baník Modlany
12:30 Spartak Boletice - Junior Teplice
12:50 Hvězda Trnovany - FK Neštěmice
13:10 Baník Modlany - TJ Krupka
13:30 ukončení turnaje

Tabulka
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Sobota 1.12.2018 - Hala Strupčice
kvalifikační turnaj 2a

1. SK Ervěnice/Jirkov
2. Dynamo Podlusky
3. Hvězda Trnovany
4. Baník Modlany
5. Sokol Prackovice
6. Mostecký FK
Neděle 2.12.2018 - Hala Krupka
kvalifikační turnaj 2b

1. TJ Krupka
2. Spartak Boletice
3. TJ Dobříň
4. Junior Teplice
5. FK ČL Neštěmice
6. Sokol Košťany
Los Turnaje v sobotu 1.12.2018 - Hala Strupčice

8:30 SK Ervěnice/Jirkov - Mostecký FK
8:50 Dynamo Podlusky - Sokol Prackovice
9:10 Hvězda Trnovany - Baník Modlany 
9:30 SK Ervěnice/Jirkov - Dynamo Podlusky
9:50 Sokol Prackovice - Hvězda Trnovany
10:10 Mostecký FK - Baník Modlany
10:30 Hvězda Trnovany - SK Ervěnice/Jirkov
10:50 Dynamo Podlusky - Mostecký FK
11:10 Baník Modlany - Sokol Prackovice
11:30 Dynamo Podlusky - Hvězda Trnovany
11:50 SK Ervěnice/Jirkov - Baník Modlany
12:10 Mostecký FK - Sokol Prackovice
12:30 Baník Modlany - Dynamo Podlusky
12:50 Hvězda Trnovany - Mostecký FK
13:10 Sokol Prackovice - SK Ervěnice/Jirkov
13:30 ukončení turnaje

Tabulka
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Los Turnaje v neděli 2.12.2018 - Hala Krupka

8:30 TJ Krupka - Sokol Košťany
8:50 Spartak Boletice - FK Neštěmice
9:10 TJ Dobříň - Junior Teplice
9:30 TJ Krupka - Spartak Boletice
9:50 FK Neštěmice - TJ Dobříň
10:10 Sokol Košťany - Junior Teplice
10:30 TJ Dobříň - TJ Krupka
10:50 Spartak Boletice - Sokol Košťany
11:10 Junior Teplice - FK Neštěmice
11:30 Spartak Boletice - TJ Dobříň
11:50 TJ Krupka - Junior Teplice
12:10 Sokol Košťany - FK Neštěmice
12:30 Junior Teplice - Spartak Boletice
12:50 TJ Dobříň - Sokol Košťany
13:10 FK Neštěmice - TJ Krupka
13:30 ukončení turnaje

Tabulka
1.
2.
3.
4.
5.
6.


Neděle 5.1.2019 - Turnaj o umístění (Hala Strupčice)
Neděle 6.1.2019 - Finálový trurnaj (Hala Krupka)

Místa závěrečných turnajů budou rozhodnuty 
Organizační informace (výtah z propozic)
Hrají se 4 kvalifikační turnaje s různými účastníky. Každý účastník odehraje 2 kvalifikační turnaje. Nejlepších 6 týmů postoupí do finálového turnaje, dalších 6 týmů odehraje závěrečný turnaj o umístění.

V halové lize mladších žáků mohou hrát hráči narození 1.1.2006 a mladší.

Délka utkání: 1x 18 minut
Počet hráčů: 4+1, minimální počet hráčů na hřiště je 4
Střídání: hokejovým způsobem
Branky: 2 x 3 metry
Ofsajd: neplatí
Auty, rohy: Auty se vhazují, rohy se kopou
Volné kopy: Všechny volné kopy jsou nepřímé
Hra brankáře: zahájení hry pouze na svoji polovinu, ve hře mimo brankoviště může brankář hrát i přes půlící čáru
Žlutá karta, červená karta: ŽK znamená vyloučení na 2 minuty, ČK 5 minut v oslabení a individuální zákaz do konce utkání


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337