Ústecký krajský fotbalový svaz
Halová liga mladších žáků 2019
Série zimních halových turnajů, kde z kvalifikačních kol vzejdou týmy pro finálové turnaje

Halová liga mladších žáků 2019

Nasazení do kvalifikačních turnajů
Sobota 17.11.2018 - Hala Strupčice
kvalifikační turnaj 1a

1. SK Ervěnice/Jirkov
2. Sokol Košťany
3. TJ Dobříň
4. Dynamo Podlusky
5. Sokol Prackovice
6. Mostecký FK
Neděle 18.11.2018 - Hala Krupka
kvalifikační turnaj 1b

1. TJ Krupka
2. Junior Teplice
3. Hvězda Trnovany
4. Spartak Boletice
5. Baník Modlany
6. FK ČL Neštěmice
Los Turnaje v sobotu 17.11.2018 - Hala Strupčice

8:30 SK Ervěnice/Jirkov - Mostecký FK 3:0
8:50 Sokol Košťany - Sokol Prackovice 12:0
9:10 TJ Dobříň - Dynamo Podlusky 0:0
9:30 SK Ervěnice/Jirkov - Sokol Košťany 0:4
9:50 Sokol Prackovice - TJ Dobříň 0:5
10:10 Mostecký FK - Dynamo Podlusky 2:0
10:30 TJ Dobříň - SK Ervěnice/Jirkov 1:0
10:50 Sokol Košťany - Mostecký FK 4:0
11:10 Dynamo Podlusky - Sokol Prackovice 7:1
11:30 Sokol Košťany - TJ Dobříň 1:0
11:50 SK Ervěnice/Jirkov - Dynamo Podlusky 1:1
12:10 Mostecký FK - Sokol Prackovice 6:1
12:30 Dynamo Podlusky - Sokol Košťany 0:10
12:50 TJ Dobříň - Mostecký FK 3:0
13:10 Sokol Prackovice - SK Ervěnice/Jirkov 1:4

Tabulka
1. Sokol Košťany, 31:0, 15 bodů
2. TJ Dobříň, 9:1, 10 bodů
3. SK Ervěnice/Jirkov, 8:7, 7 bodů
4. Mostecký FK, 8:11, 6 bodů
5. Dynamo Podlusky, 8:14, 5 bodů
6. Sokol Prackovice, 3:34, 0 bodů

Los Turnaje v neděli 18.11.2018 - Hala Krupka

8:30 TJ Krupka - FK Neštěmice 0:7
8:50 Junior Teplice - Baník Modlany 3:0 kontumačně
9:10 Hvězda Trnovany - Spartak Boletice 6:0
9:30 TJ Krupka - Junior Teplice 0:6
9:50 Baník Modlany - Hvězda Trnovany 0:3 kontumačně
10:10 FK Neštěmice - Spartak Boletice 4:1
10:30 Hvězda Trnovany - TJ Krupka 3:0
10:50 Junior Teplice - FK Neštěmice 4:3
11:10 Spartak Boletice - Baník Modlany 3:0 kontumačně
11:30 Junior Teplice - Hvězda Trnovany 1:1
11:50 TJ Krupka - Spartak Boletice 1:0
12:10 FK Neštěmice - Baník Modlany 3:0 kontumačně
12:30 Spartak Boletice - Junior Teplice 0:10
12:50 Hvězda Trnovany - FK Neštěmice 4:0
13:10 Baník Modlany - TJ Krupka 0:3 kontumačně

Tabulka
1. Junior Teplice, 24:4, 13 bodů
2. Hvězda Trnovany 17:1, 13 bodů
3. FK Neštěmice, 17:9, 9 bodů
4. TJ Krupka, 4:16, 6 bodů
5. Spartak Boletice, 4:21, 3 body
6. Baník Modlany, 0:15, 0 bodů

Sobota 1.12.2018 - Hala Strupčice
kvalifikační turnaj 2a

1. SK Ervěnice/Jirkov
2. Dynamo Podlusky
3. Hvězda Trnovany
4. Baník Modlany
5. Sokol Prackovice
6. Mostecký FK
Neděle 2.12.2018 - Hala Krupka
kvalifikační turnaj 2b

1. TJ Krupka
2. Spartak Boletice
3. TJ Dobříň
4. Junior Teplice
5. FK ČL Neštěmice
6. Sokol Košťany
Los Turnaje v sobotu 1.12.2018 - Hala Strupčice

8:30 SK Ervěnice/Jirkov - Mostecký FK 3:0
8:50 Dynamo Podlusky - Sokol Prackovice 9:0
9:10 Hvězda Trnovany - Baník Modlany 0:0
9:30 SK Ervěnice/Jirkov - Dynamo Podlusky 0:1
9:50 Sokol Prackovice - Hvězda Trnovany 0:11
10:10 Mostecký FK - Baník Modlany 0:0
10:30 Hvězda Trnovany - SK Ervěnice/Jirkov 2:1
10:50 Dynamo Podlusky - Mostecký FK 0:0
11:10 Baník Modlany - Sokol Prackovice 13:1
11:30 Dynamo Podlusky - Hvězda Trnovany 0:1
11:50 SK Ervěnice/Jirkov - Baník Modlany 2:1
12:10 Mostecký FK - Sokol Prackovice 6:0
12:30 Baník Modlany - Dynamo Podlusky 1:2
12:50 Hvězda Trnovany - Mostecký FK 2:0
13:10 Sokol Prackovice - SK Ervěnice/Jirkov 0:7

Tabulka
1. Hvězda Trnovany, 16:1, 13 bodů
2. Dynamo Podlusky, 12:2, 10 bodů
3. SK Ervěnice/Jirkov, 13:4, 9 bodů
4. Baník Modlany, 15:5, 5 bodů
5. Mostecký FK 6:5, 5 bodů
6. Sokol Prackovice, 1:46, 0 bodů

Los Turnaje v neděli 2.12.2018 - Hala Krupka

8:30 TJ Krupka - Sokol Košťany 0:10
8:50 Spartak Boletice - FK Neštěmice 0:5
9:10 TJ Dobříň - Junior Teplice 0:1
9:30 TJ Krupka - Spartak Boletice 1:4
9:50 FK Neštěmice - TJ Dobříň 1:4
10:10 Sokol Košťany - Junior Teplice 0:0
10:30 TJ Dobříň - TJ Krupka 2:0
10:50 Spartak Boletice - Sokol Košťany 0:8
11:10 Junior Teplice - FK Neštěmice 3:2
11:30 Spartak Boletice - TJ Dobříň 0:7
11:50 TJ Krupka - Junior Teplice 5:2
12:10 Sokol Košťany - FK Neštěmice 1:1
12:30 Junior Teplice - Spartak Boletice 3:0
12:50 TJ Dobříň - Sokol Košťany 1:1
13:10 FK Neštěmice - TJ Krupka 8:0

Tabulka
1. Junior Teplice, 9:7, 10 bodů
2. Sokol Košťany, 20:2, 9 bodů
3. TJ Dobříň-Bezděkov, 14:3, 9 bodů
4. FK Neštěmice, 17:8, 7 bodů
5. Spartak Boletice, 4:24, 3 body
6. TJ Krupka, 6:26, 3 body


Neděle 6.1.2019 - Finálový trurnaj (Hala Krupka)
8:30 Sokol Košťany - FK Neštěmice 1:2
8:50 Junior Teplice - SK Ervěnice/Jirkov 1:2
9:10 Hvězda Trnovany - TJ Dobříň/Bezděkov 0:4
9:30 Sokol Košťany - Junior Teplice 1:1
9:50 SK Ervěnice/Jirkov - Hvězda Trnovany 1:0
10:10 FK Neštěmice - TJ Dobříň/Bezděkov 0:1
10:30 Hvězda Trnovany - Sokol Košťany 1:2
10:50 Junior Teplice - FK Neštěmice 3:1
11:10 TJ Dobříň/Bezděkov - SK Ervěnice/Jirkov 2:0
11:30 Junior Teplice - Hvězda Trnovany 1:0
11:50 Sokol Košťany - TJ Dobříň/Bezděkov 1:3
12:10 FK Neštěmice - SK Ervěnice/Jirkov 0:3
12:30 TJ Dobříň/Bezděkov - Junior Teplice 1:1
12:50 Hvězda Trnovany - FK Neštěmice 1:3
13:10 SK Ervěnice/Jirkov - Sokol Košťany 1:5

Tabulka
1. TJ Dobříň/Bezděkov, 11:2, 13 bodů
2. SK Ervěnice-Jirkov, 7:8, 9 bodů
3. Junior Teplice, 7:5, 8 bodů 
4. Sokol Košťany, 10:8, 7 bodů
5. FK Neštěmice, 6:9, 6 bodů
6. Hvězda Trmovany 2:11, 0 bodů


Neděle 5.1.2019 - Turnaj o umístění (Hala Strupčice)
8:30 Baník Modlany - Mostecký FK 0:3
8:50 TJ Krupka - Sokol Prackovice 1:2
9:10 Spartak Boletice - Dynamo Podlusky 0:4
9:30 Baník Modlany - TJ Krupka 11:0
9:50 Sokol Prackovice - Spartak Boletice 6:3
10:10 Mostecký FK - Dynamo Podlusky 1:1
10:30 Spartak Boletice - Baník Modlany 0:2
10:50 TJ Krupka - Mostecký FK 0:0
11:10 Dynamo Podlusky - Sokol Prackovice 4:0
11:30 TJ Krupka - Spartak Boletice 3:0
11:50 Baník Modlany - Dynamo Podlusky 3:0
12:10 Mostecký FK - Sokol Prackovice 3:1
12:30 Dynamo Podlusky - TJ Krupka 2:1
12:50 Spartak Boletice - Mostecký FK 1:2
13:10 Sokol Prackovice - Baník Modlany 2:4

Tabulka
1. Baník Modlany 20:5, 12 bodů
2. Mostecký FK, 9:3, 11 bodů
3. Dynamo Podlusky 11:5, 10 bodů
4. Sokol Prackovice 11:15, 6 bodů
5. TJ Krupka 5:15, 4 body
6. Spartak Boletice 4:17, 0 bodů

Organizační informace (výtah z propozic)
Hrají se 4 kvalifikační turnaje s různými účastníky. Každý účastník odehraje 2 kvalifikační turnaje. Nejlepších 6 týmů postoupí do finálového turnaje, dalších 6 týmů odehraje závěrečný turnaj o umístění.

V halové lize mladších žáků mohou hrát hráči narození 1.1.2006 a mladší.

Délka utkání: 1x 18 minut
Počet hráčů: 4+1, minimální počet hráčů na hřiště je 4
Střídání: hokejovým způsobem
Branky: 2 x 3 metry
Ofsajd: neplatí
Auty, rohy: Auty se vhazují, rohy se kopou
Volné kopy: Všechny volné kopy jsou nepřímé
Hra brankáře: zahájení hry pouze na svoji polovinu, ve hře mimo brankoviště může brankář hrát i přes půlící čáru
Žlutá karta, červená karta: ŽK znamená vyloučení na 2 minuty, ČK 5 minut v oslabení a individuální zákaz do konce utkání


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337